Dnes je štvrtok 13. augusta 2020     -----     Meniny má Ľubomír     -----      liturgická farbaliturgická farbaliturgická farba féria, alebo sv. Ponciána, pápeža, a Hypolita, kňaza, mučeníkov, alebo Panny Márie v sobotu

* Poďakovanie mestu

Rímskokatolícka farnosť Dobšiná, týmto vyjadruje poďakovanie Mestu Dobšiná, ktoré svojim uznesením č. 375 - 26/II - 2014 MsZ v súlade s článkom 6.ods. 1 VZN č. 118/2009 schválilo dotáciu pre rok 2014 vo výške 700 eur.

Čestne prehlasujem, že poukázane prostriedky boli použité na činnosť farnosti, menovite na financovanie aktivít, materiálových výdavkov, energii a služieb v roku 2014. Mgr. Jozef Brandys, správca farnosti

2095 (2095 hl.)