* Sviatosť birmovania v našej farnosti

01

Po poctivej dvojročnej príprave na prijatie sviatosti birmovania sa kandidáti na prijatie tejto sviatosti dočkali. Dňa 29. októbra 2006 im sviatosť kresťanskej dospelosti udelil vo farskom kostole sv. Františka Xaverského v Dobšinej rožňavský diecézny biskup Mons. Eduard Kojnok. Tých, ktorí prijali sviatosť birmovania bolo 9. 9 tých, ktorí skutočne o prijatie darov Ducha Svätého stáli a všetko svoje úsilie vložili do svojho duchovného rastu počas celej prípravy.

Spolu s otcom biskupom koncelebrovali sv. omšu aj súčasný správca farnosti vdp. Jozef Hominda, predošlí správcovia vdp. Ján Mihok a vdp. Martin Keruľ a správca farnosti Dedinky - vdp. Anton Šuňavský.
     Pokojná slávnostná atmosféra sprevádzala celú slávnosť.

02
03