* Oznamy farnosti

Úmysly Apoštolátu modlitby pre tento mesiac sú:

Všeobecný: Aby hojnosť darov Ducha Svätého zoslaných na Cirkev prispela k zveľadeniu mieru a k spravodlivosti vo svete
Misijný:Aby tí, ktorí sú zodpovední za verejné inštitúcie v misijných krajinách, pomocou vhodných zákonov podporovali chránili ľudský život od počatia až po jeho prirodzený koniec.
Úmysel KBS (Konferencie biskupov Slovenska): Našim posledným cieľom je nebo. Aby sme ho dosiahli, musíme žiť bohumilo. Nech nám v tom pomáha Mária

Farské oznamy:

OBDOBIE CEZ ROK